Ve středu 13.5. jsme jeli s dětmi na dopravní hřiště v Děčíně. Seznámili jsme se s dopravními značkami a zahráli hry s dopravní tématikou.
Ve středu 13.5. jsme jeli s dětmi na dopravní hřiště v Děčíně. Seznámili jsme se s dopravními značkami a zahráli hry s dopravní tématikou.