Naše školka se proměnila v ledové království. Děti mají tuto pohádku moc rády a dnes ji mohly zažít. Tanečky na písně z pohádky, mrazivé soutěže, ledové úkoly a zasněžené dovádění děti moc bavilo.
V pátek 5.12. navštívili naši školku malý čertíci a roztomilé Andělky. Dopoledne plné čertovské zábavy a andělských radostí jsme si společně moc užili.